Filip Vrbáčik

8Meno: Filip

Priezvisko: Vrbáčik

Adresa: Jelenia 1

PSČ: 823 51

Mesto: Bratislava

Štát: Slovensko

Telefón: 0903 475 741

Mail: f.vrbacik@azet.sk

Napis spravuPridaj do priatelovIgnoruj

Niet si čo nahovárať, Bratislava ako hlavné mesto ponúka širokú škálu ponúk práce a služieb, ktoré v niektorých mestách nenájdete. Žijem a študujem v Bratislave už niekoľko rokov a v posledných mesiacoch som začal využívať službu, ktorú mi odporučil kolega v práci. Mal som problémy so sústredením počas pracovnej doby, stuhnutým svalstvom a nevedel som si poriadne oddýchnuť. Až mi kolega, ktorý si vypočul moje problémy, odporučil masáž. Masáž so špecifickým zameraním, ktorú poskytujú iba niektoré masážne salóny. eroticka masaz bratislava je veľmi populárna hlavne medzi ľuďmi strednej vekovej kategórie. Teda tí, čo sú sexuálne aktívni a aj najviac pracovne, či psychicky vyťažení.

Taká masáž vám pôsobí na všetky vaše zmysly a poskytne vám relax, o akom sa vám ani nesnívalo. Šikovné ruky maséra, alebo masérky sú špeciálne vyškolené na rôzne typy masáži podľa toho, na čo má klient náladu a chuť. Sú rôzne typy erotických masáží od ľahších, kde sa masér dotýka iba erotogénnych zón hneď po tom, ako vám dá zahrievaciu, uvoľňujúcu masáž celého tela. Táto masáž je príjemná, absolvovať ju je pôžitok. Naladí vás to na správnu vlnu a po príchode domov môžete pokračovať so svojou partnerkou či partnerom.

Ak ste bez partnerky, sú pre vás pripravené sprievodné procedúry a samotná masáž vám aspoň na tú chvíľu partnerku nahradí. V tejto masáži sa totiž zachádza aj k intímnym partiám, ktorým sa venuje špeciálna pozornosť, aby bol klient spokojný. Pri takej masáži je veľmi dôležité, aby sa klient úplne uvoľnil a odhodil všetok stres, ktorý mu bráni, aby si masáž naplno užil. Ak je svalstvo napäté a človek má navyše zábrany psychického charakteru, vtedy masér postupuje pomaly a snaží sa so zákazníkom komunikovať. Pôsobí na neho priateľským dojmom, aby mu pomohol odbúrať všetky nepríjemné pocity a to následne napomôže k uvoľneniu svalstva na celom tele.

Po prvých pár minútach, ktoré sú rozpačité, sa dá táto masáž naozaj skvele užiť. Odporúčam to každému, kto tento zážitok ešte nemá na svojom zozname.  

About Author:

Leave A Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *