Frederik Oláh

Meno: Frederik

Priezvisko: Oláh

Adresa: Holinská 15

PSČ: 873 05

Mesto: Senec

Štát: Slovensko

Telefón: 0915 225 725

Mail: fredy.olah@gmail.com

Napis spravuPridaj do priatelovIgnoruj

 

stavebniny senec  si plne uvedomujú už niekoľko rokov svoj potenciál a skúsenosti svojho vysokokvalitného a vzdelaného personálu. Podnikanie sa snažia prerozdeliť do oblastí úzko súvisiacich s ich jadrom. Pri skvalitňovaní a rozvoji poskytovaných služieb pre klientov sa rozhodli využiť ich dlhoročné skúsenosti hlavne z oblasti stavebnej výroby, nákupu a spracovania materiálov a obohatili si portfólio poskytovaných služieb o stavebniny.

Stavebniny Senec majú okrem kamenného obchodu aj webovú stránku kde si môžete pozrieť katalóg produktov, ktorý sa tým zobrazí na ľavej lište. Aby ste sa lepšie orientovali, hneď pod nimi budú umiestnené logá renomovaných zmluvných obchodných partnerov. Taktiež sa budú zverejňovať aj všetky príslušné certifikáty produktov. Pomocou webovej stránky sa takto bude dať nakupovať aj elektronicky, čiže formou e-shopu. Predávaný sortiment bude stále aktualizovaný na základe požiadaviek klientov.

Cenník predávaných produktov tiež môžete nájsť na webovej stránke. Samozrejme sa dá poskytnúť aj zľava z ponúkaného tovaru a to na základe dohody o dlhodobej spolupráci. Tiež sa dá tovar zľavniť pri väčšom odbere a na to slúžia objektové zľavy. Pre získanie tejto cenovej ponuky treba vyplniť formulár a pripojili sa príslušné podklady potrebné pre kalkuláciou alebo podklady spolu so žiadosťou o cenovú ponuku. Toto všetko zašlete faxom alebo poštou na dané kontaktné údaje. Čo však v oboch prípadoch je určite najlepšia možnosť, tou osobné stretnutie.

Na základe osobného dohovoru sa môžete dozvedieť odpovede na vaše otázky hneď na mieste, ste oboznámený so všetkými materiálmi a zložkami, ktoré budete potrebovať. Všetky dopravné aj platobné podmienku nájdete v sekcii kontakt. Okrem dodania stavebného materiálu sú tieto stavebniny schopné v spolupráci s ich vlastnými zmluvnými partnermi poskytnúť komplexné poradenstvo, dohľad na školenie personálu v poblasti použitia a spracovania stavebných materiálov. Stavebniny Senec sú v širokom okolí veľmi obľúbené, hlavne vďaka ich ponúkaným službám, kde sa vždy zákazníci dočkajú seriózneho a rýchleho jednania akéhokoľvek problému, a sú viac než spokojní.

Taktiež, dobrá prístupnosť kamenného obchodu zaručuje zviditeľnenie nielen pre obyvateľov Senca, ale aj okoloidúcich. Dobrá poloha urobí veľa a týmto stavebninám to nepochybne prispieva. V oblasti stavebnej výroby majú už takmer 20 ročnú históriu, takže nie sú nováčikmi na trhu, nakoľko ich personál ma takmer 30 ročné skúsenosti, vývoj zručností a technika sa stále posúva vpred, čo sa týka oblasti výroby a tomu potom zodpovedá aj samotný, vyrobený produkt.

Vďaka všetkým týmto aspektom sa im podarilo získať dominantné postavenie, nielen na lokálnom trhu. Stavebniny Senec majú veľmi dobré vyhliadky stať sa rovnocenným partnerom a konkurentom najúspešnejších firiem podnikajúcich v segmente pozemného a inžinierskeho staviteľstva na Slovensku. Vo svojích klientoch majú dôveru a zaslúžili si ju svojou kvalitou realizovaných stavebných prác a súčastne sa dokážu aj flexibilne adaptovať na nové požiadavky, ktoré idú s dobou.

Zameriavajú sa hlavne na rodinné domy, bytové domy, komerčné stavby, priemyselné stavby, inžinierske siete a dopravnú infraštruktúru. Pomocou subdodávky sa dajú tieto stavebné práce realizovať aj pre klientov, kde pod ne spadajú zemné práce, búracie a demoličné práce, rekonštrukčné práce, murárske práce, tesárske práce, izolačné a zatepľovacie práce, klampiarske a pokrývačske práce, maliarske, stierkovacie, pokladacie, obkladacie, ekoinštalačné, vodárske a kanalizačné práce. Na všetko sa drží plná garancia a realizujú ich dobre vyškolení a certifikovaní pracovníci.

About Author:

Leave A Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *