Samuel Kvótka

Meno: Samuel

Priezvisko: Kvótka

Adresa: Alinská 12

PSČ: 855 01

Mesto: Trenčín

Štát: Slovensko

Telefón: 0903 482 485

Mail: samuel.kvotka@gmail.com

Napis spravuPridaj do priatelovIgnoruj

Už dlhší čas nemám stálu partnerku, pretože sa naplno venujem tvrdej podnikateľskej práci. Som pomerne veľmi často v práci do noci a na služobné cesty, ktoré zaberú niekedy aj niekoľko dní. Najväčší problém nastával vtedy, ak sa v našej firme konali firemné večierky, alebo akcie väčších rozmerov. V takých prípadoch sa odo mňa aj od mojich kolegov očakáva, že prídeme v sprievode svojich krásnych manželiek, či partneriek. Keďže nikoho nemám, chodieval som na tieto akcie sám, čo ma ešte donedávna veľmi trápilo. Až dovtedy, kým za mnou neprišiel kolega a dobrý kamarát s riešením môjho problému.

Navrhol mi, aby som využil escort kosice služby, ktoré sú k dispozícii už aj v našom východoslovenskom meste, ktorým sú Košice. Donedávna som si myslel, že služby tohto charakteru ponúka iba západ našej krajiny, špeciálne naše hlavné mesto, no veľmi ma potešilo, že sa tento biznis rozrástol a jeho služby sa dajú využiť aj u nás. Spočiatku som síce trochu váhal, no ďalšia firemná akcia na seba nenechala dlho čakať, tak som sa rozhodol skúsiť osloviť agentúru, ktorá tieto služby poskytuje. Všetko prebiehalo hladšie, než som si vôbec vedel predstaviť.

Najprv mi objasnili podmienky dohody, na základe ktorej mi bude šarmantná dáma celý večer a noc robiť spoločnosť. Neboli vôbec zložité, skôr naopak, všetko bolo jednoduché a jasné. V agentúre majú ako vždy prichystanú databázu všetkých dievčat, ktoré u nich pracujú, aby si klienti mohli vybrať podľa svojho vkusu a uváženia. Musím uznať, že všetky dievčatá boli nádherné, mal som naozaj problém si vybrať svoju spoločníčku na večer. Keď sa mi to konečne podarilo, a všetko bolo vybavené, začal som sa prvý krát po dlhej dobe tešiť na firemnú akciu, na ktorej konečne nebudem sám, ale bude ma sprevádzať nádherná mladá dáma.

Na večierku to prebiehalo naozaj skvele. Moja partnerka pútala patričnú pozornosť, všetci sa pri nás pristavovali a venovali nám ich záujem. Nehovoriac o tom, že aj ja som sa s ňou výborne bavil. Bola vtipná, zábavná a o etike takýchto podujatí vedela snáď úplne všetko, takže som sa nemusel ničoho báť. Vystupovala príjemne, distingvovane a sebaisto. Na sebe mala nádherné večerné šaty, ktoré vynikajúco doplňovali jej oslňujúcu krásu. Tak skvele, ako dopadol večierok, dopadol aj zvyšok noci, ktorú sme spolu strávili. Nebudem vám vôbec klamať, sex bol jednoducho úžasný. Slečna mi splnila všetky moje želania a ja som si pripadal ako vo sne.

Nateraz ľutujem iba jedno. Že som nevyskúšal tieto služby už oveľa skôr. Každému, kto o tom ešte nevie, alebo stále váha, či služby tohto typu využiť, to vrelo odporúčam. Určite neoľutujete svoje rozhodnutie.  

About Author:

Leave A Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *