Veronika Mitická

Meno: Veronika

Priezvisko: Mitická

Adresa: Novosadcká 12

PSČ: 943 01

Mesto: Bytča

Štát: Slovensko

Telefón: 0907 712 412

Mail: wewa.miticka@gmail.com

Napis spravuPridaj do priatelovIgnoruj

Volám sa Eva a rada by som Vám, na základe vlastnej skúsenosti poradila ako si vybrať posteľ tak, aby ste si zabezpečili kvalitný spánok. Ak Vám skutočne záleží na zdravom spánku a chcete sa cítiť ako v bavlnke mali by ste sa zamerať na postele z kvalitných materiálov. Kvalitné postele majú tiež pevné prevedenie spojov. Pre mňa bolo najdôležitejšie, aby posteľ nevŕzgala a aby bola odolná, pretože som si ju kupovala s presvedčením, že mi poslúži na niekoľko rokov. Okrem toho, že sa mi masívne drevo páči je podľa mojich informácií aj najkvalitnejšie. Také sú potom, samozrejme, aj postele vyrábané z masívu. Tento materiál je celistvý , jednotný a pôsobí skutočne moderne. Pre mňa to bolo dosť pozitívnych atribútov na to, aby som sa vybrala hľadať moju postieľku práve medzi postele z masívneho dreva.

Pripúšťam, že nie každý musí byť ochotný zainvestovať takú vysokú sumu. Ja som bola spočiatku tiež na pochybách, takže som sa poinformovala aj o lacnejších variantoch. Jedným z nich bola posteľ z drevotriesky. Ak teda hľadáte rozumnú alternatívu za rozumnú cenu, riešením pre Vás budú postele z drevotriesky.

Keďže som už mala skúsenosť s nižšou posteľou, teraz som sa rozhodla pre kúpu postele s nadštandardnou výškou. Vďaka tomu sa mi vstáva omnoho jednoduchšie, ľahšie a s príjemnejším pocitom.  Okrem toho, postele s nadštandardnou výškou menej zaťažujú Vašu chrbticu a kĺby.

Čo bolo pre mňa ešte rozhodujúce bol úložný priestor, ktorý potrebujem najmä z toho dôvodu, že bývam v dvojizbovom byte. Takže si viete predstaviť koľko miesta a priestoru mám asi k dispozícii. Okrem kapacity je dôležité, aby mali postele zabezpečený vhodný spôsob odvetrávania úložného priestoru. Je to dôležité najmä preto, aby sa v ňom nekumulovala vlhkosť a aby v spojitosti s tým neprichádzali plesne. Postele by mali mať zabezpečenú ventiláciu z hornej, ale aj z dolnej strany.

Rošty sú takisto podstatnou súčasťou postelí, ktorá by nemala chýbať.  Je dôležité, aby boli rošty dostatočne upevnené, pretože aj to vplýva na náš kvalitný spánok. Určite si rošty pred kúpou postele skontrolujte a presvedčte sa, že sú vhodné pre Vás a Váš druh postele. Ak budú rošty uvoľnené, postele budú vytvárať zbytočný hluk a pruženie matraca bude takisto nedostatočné.

Dúfam, že vám moja skúsenosť pomôže zamerať sa len na tie postele, ktoré pre Vás budú zároveň tou najlepšou voľbou. Kvalita je ten najdôležitejší atribút, ktorý určite nepodceňujte. Len kvalitné postele Vám môžu dopriať aj rovnako kvalitný spánok a aj preto som sa rozhodla pre kúpu postele cez spoločnosť Segum. Neváhajte a nájdite si aj Vy posteľ, ktorú vám bude každý závidieť.

 

About Author:

Leave A Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *