Darčeky, nielen na Vianoce

darceky

Patríte k tým, ktorí sú si zakaždým istí, aký darček komu kúpia, čo koho poteší? Alebo si nad tým skôr vždy lámete hlavu a vôbec nedôverujete tomu, čo vás napadne?  Vaše nádeje na vďaku nikdy nie sú priveľké a skôr dúfate, že darček urobí obdarovanému aspoň minimálnu radosť. Máte šťastie, väčšina ľudí je slušne vychovaných a ako slušnosť káže , darovanému koňovi sa na zuby nepozerá. Ak však chcete mat trošku väčšiu istotu, v tomto článku prinášame pár rád, ktoré by vám pri nakupovaní darčekov mohli pomôcť.

Vianoce patria k najnáročnejším obdobiam, čo sa nákupu darčekov týka. Príležitostí k ich nakupovaniu a vymýšľaniu je však oveľa viac. Sú to všetky klasické záležitosti ako narodeniny, meniny alebo výročia. Darčeky sa však hodia aj k dôležitým udalostiam ako sú študijné alebo pracovné úspechy, maturity, promócie, povýšenia v práci. Nezabúdajte ani na výnimočné sviatky – deň detí, otcov, matiek, žien. Posledné roky pribudol aj sviatok Valentín. Príležitostí je viac než dosť a pripomenieme vám tiež to, že najväčšiu radosť urobí darček, ktorý je venovaný len tak.

Samozrejme vždy záleží na tom komu darček kupujeme. Babička sa asi nepoteší počítačovej hre tak ako synovec a teplé ponožky pre neter tiež nie sú ten najlepší nápad, otec sa im však zaručene poteší.  Práve preto  sa budeme v tomto článku venovať konkrétnym vekovým kategóriám, či príbuzenským vzťahom. Vybrali sme všeobecné darčeky, preto by mohli potešiť každého z danej kategórie bez ohľadu na ich individuálne špecifiká a rozdiely. Chcete sa nechať inšpirovať, čítajte ďalej:

  • Hračky potešia deti vkaždej vekovej kategórii. Nebuďte nudní, kupujte kreatívne hračky.
  • Kolegyňa, ktorú ešte dobre nepoznáte má meniny a patrilo by sa jej kúpiť nejakú drobnosť? Nezúfajte kvalitná bio kozmetika poteší každú ženu.
  • Čo pre babičku? Nič nepokazíte krásnymi kvetmi a vašou spoločnosťou, ktorú si aj tak cení najviac.
  • Pre mamu? Večerou v jej obľúbenej reštaurácii nemôžete nič pokaziť.
  • Dochádza vám inšpirácia s darčekmi pre partnera? Čo tak vaše jemne erotické fotografie?

About Author: