Milovník žien

Peter patril medzi veľkých milovníkov žien už od  malička. V škôlke mal minimálne 5 frajeriek a na strednej ich striedal ako ponožky. Nebol to však žiadny necitlivý sukničkár, ktorému by šlo len o jedno, on ich skutočne mal všetky veľmi rád a nechcel žiadnu z nich odmietnuť a zraniť. Bol totiž naozaj neskutočne charizmatický  a dievčatá m sa veľmi páčil.

Preto nie je Petrov príbeh tak prekvapivý. Keď mal 24 rokov zasnúbil sa s priateľkou Kristínou, ktorú veľmi miloval. Plánovali svadbu, bábätko a veľmi sa tešili na spoločný život.

Peter sa rozhodol zmeniť prácu, práve kvôli tomu, aby lepšie zarábal a mohol sa postarať o svoju budúcu rodinku. Začal pracovať vo firme, ktorá vyvíjala nový nivelačný systém na dlažby. Na novom pracovisku však spoznal Tamaru. Tamara sa mi od začiatku veľmi páčila. Nemohol si pomôcť, aby k nej nevysielal obdivné pohľady. O nič sa však nepokúšal a veľmi sa snažil viesť klasický monogamný vzťah so svojou budúcou manželkou.  Nejaký čas mu to vydržalo.

Keď Kristínka porodila malú Helenku a začala sa viac venovať bábätku, Peter sa cítil odstrčený a bez pozornosti a Tamarina náklonnosť mu bola stále čím viac lichotivejšia a skrátka sa v jej prítomnosti cítil skvelo. Iskrenie medzi nimi bolo stále viditeľnejšie. Peter sa to, ale stále snažil držať na uzde. Svoju rodinu miloval a nechcel ju rozbiť.

Ako to však často býva, na vianočnom firemnou večierku urobil alkohol svoje a Peter s Tamarou spolu strávili celý večer, ktorý náruživo zakončili u nej doma. Okrem toho, že zistil, že má kvalitné slovenské postele, ráno zistil, že k nej asi cíti niečo viac ako obyčajnú vášeň a náruživosť.

Napriek tomu to chcel celé zahodiť za hlavu, vysvetlil jej to a ona jeho situáciu chápala.

Chcel, naozaj chcel byť s Kristínou. Snažil sa. Začalo im to zase fungovať lepšie. Bábätko bol väčšie a aj do ich spoločnej manželskej spálne sa vrátili náruživé noci.

Všetko vyzeralo ideálne, ale včera mu Tamara oznámila, že čaká dieťa. S ním. Netuší ako sa k tomu celému postaviť. Ideálny svet sa mu zrútil ako domček z karát.

About Author: